Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista ds. IT Warszawa

POLUSA sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6244 dni temu

Ogłoszenie numer: 30296, z dnia 2007-06-12

POLUSA sp. z o.o. powstala w 2004 roku i zajmuje sie prowadzenie serwisow sprzedazy wysylkowej w sklepach internetowych jak Techmarket.pl, Bajkowo.pl

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: CS-IT

Opis stanowiska

Specjalista ds. IT zajmuje się doradztwem dla klientów w zakresie oferty sprzętu komputerowego, sieciowego i oprogranowania. Zakres pracy obejmuje kontakt z klientami drogą telefoniczną i emailową, przygotowywanie ofert, zamawianie sprzętu w hurtowniach IT,

Wymagania

- doswiadczenie zwiazane z obsluga klientow - przyjazdne nastawienie do klientow - dobra znajomość technologii komputerowych - dobra znajomosc programow Office oraz biegłość w internecie

Oferujemy

- Stala praca w szybko rozwijajacej sie firmie - Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z premiami od wynikow - Mozliwosci podnoszenia kwalifikacji zawodowych