Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. Inwestycji

CIECH Soda Polska S.A
kujawsko-pomorskie, Inowrocław/Janikowo
praca stacjonarna
2014 dni temu

Grupa CIECH jest jednym z liderów europejskiego rynku chemicznego i znajduje się w pierwszej pięćdziesiątce największych organizacji gospodarczych w Polsce.

Obecnie dla Spółki CIECH Soda Polska S.A. poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Inowrocław/Janikowo
Twoje zadania:
  • Realizacja procesów inwestycyjnych we współpracy z odpowiednimi komórkami Spółki
  • Pełnienie funkcji kierownika projektu, branżowego inspektora nadzoru lub inspektora nadzoru inwestorskiego
  • Prowadzenie projektów w EPM MS Project
  • Terminowa realizacja zadań oraz optymalizacja nakładów inwestycyjnych
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne, kierunek - budownictwo
  • Doświadczenie zawodowe – min. 5 lat
  • Uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji w budownictwie
  • Umiejętność pracy pod presją czasu przy dużej różnorodności realizowanych zadań
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office
  • Mile widziana obsługa oprogramowania SAP
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Umiejętności negocjacyjne, samodzielność, dobra organizacja czasu pracy, odpowiedzialność
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, notowanej na GPW
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Niezbędne narzędzia pracy