Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Specjalista ds. internetowej sprzedaży aktywnej

Zakłady Drzewne Gajewski
mazowieckie, Przytyk/Oblas
praca stacjonarna
4516 dni temu

Ogłoszenie numer: 196078, z dnia 2012-04-04

Zakłady Drzewne Gajewski to Firma zajmująca się produkcją i sprzedażą naturalnych podłóg drewnianych.

Miejsce pracy: mazowieckie, Przytyk/Oblas

Nr Ref.: adx111

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie nowych klientów drogą elektroniczną,
  • Obsługa stron aukcyjnych na terenie europy,
  • Obsługa portali społecznościowych, pozycjonowanie i reklama w internecie

Wymagania

  • Dobra znajomość  języka obcego,
  • Swoboda poruszania się po internecie,
  • Uczciwość, otwartość w kontaktach międzyludzkich

Oferujemy

  • Bardzo dobre warunki pracy,
  • Możliwość awansu,
  • Pracę w młodym, prężnie rozwijającym się zespole.