Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
SPECJALISTA ds. INSTALACJI SANITARNYCH / KIEROWNIK ROBÓT SANITARNYCH

Espol Warszawa Sp. z o.o.
mazowieckie
praca stacjonarna
5721 dni temu

Ogłoszenie numer: 57121, z dnia 2009-02-18

Espol Warszawa Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem budowlanym realizującym zadania inwestycyjne w systemie Generalnego Wykonawstwa lub w charakterze podwykonawcy części inwestycji. Zakres działalności firmy obejmuje projektowanie, wykonawstwo i przekazywanie do użytkowania gotowych obiektów. Nasze doświadczenie w tym zakresie opiera się na realizacji specjalistycznych projektów dla służby zdrowia, budownictwa komercyjnego oraz mieszkaniowego. Realizujemy inwestycje od podstaw, zapewniając Inwestorom odpowiednie analizy i doradztwo, pozwalające na optymalny dobór metod realizacji zamierzeń inwestycyjnych. W zależności od potrzeb Inwestorów realizujemy projekty w dowolnym miejscu Polski.

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

  • przygotowywanie wycen robót sanitarnych
  • nadzór na pracami instalacyjnymi w zakresie instalacji wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, wod-kan, c.o.
  • szczegółowy zakres obowiązków zależeć będzie od doświadczenia i kwalifikacji kandydata
  • Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • posiadanie uprawnień budowlanych mile widziane
  • gotowość do odbywania podróży służbowych na terenie Polski
  • Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie