Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Specjalista ds. informatyki

Talentica
Poznań
praca stacjonarna
3789 dni temu

Talentica - zespół specjalistów wspierający procesy rekrutacyjne, dla swojego klienta, międzynarodowej firmy z branży odzieżowej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
Nr Ref.: NWW/005/AG/P
Zadania:
  • zdalne i bezpośrednie wsparcie informatyczne pracowników firmy
  • bieżące utrzymanie systemów informatycznych
  • administrowanie siecią lokalną
  • przyjmowanie zgłoszeń o błędach w działaniu infrastruktury IT oraz jej bieżąca naprawa

Wymagania:
  • doświadczenie zawodowe w podobnym obszarze lub wykształcenie z zakresu informatyki
  • bardzo dobrej znajomości systemów operacyjnych Windows
  • znajomości zagadnień sieciowych (LAN/WAN)
  • znajomości zagadnień związanych z sieciami VPN
  • znajomość j. angielskiego będzie atutem

Oferujemy:
  • umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • świadczenia dodatkowe,
  • ciekawa pracę i przyjazna atmosfera
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 7922