Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Częstochowa
Specjalista ds. importu / eksportu

Storkpharm Sp. z o.o.
Częstochowa
praca stacjonarna
4755 dni temu

Ogłoszenie numer: 157269, z dnia 2011-08-08

młoda, dynamicznie rozwijająca się firma na krajowym i europejskim rynku farmaceutycznym, aktualnie poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Częstochowa

Opis stanowiska

  • inicjowanie kupna/sprzedaży, weryfikacja ofert, kupno produktów w oparciu o istniejącą bazę klientów oraz poszerzanie bazy klientów
  • utrwalanie kontaktów handlowych i fachowa opieka nad klientami firmy
  • dbałość o cały proces zakupu

Wymagania

  • wykształcenie minimum licencjat
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (dodatkowy atut niemiecki)
  • min. roczne doświadczenie w pracy na stanowisku handlowca lub w obsłudze klienta (preferowana branża farmaceutyczna, medyczna)
  • dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, sumienność i zaangażowanie w działaniu
  • umiejętności komunikacyjne i handlowe

Oferujemy

  • ciekawą pracę z możliwością szybkiego rozwoju zawodowego
  • przyjazną atmosferę współpracy