Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk
Specjalista ds. HR

DCT Gdańsk SA
Gdańsk
praca stacjonarna
5006 dni temu
DCT jest obecnie najnowszym polskim głębokowodnym terminalem kontenerowym o powierzchni 36 hektarów. Dzięki inwestycjom w nowoczesną infrastrukturę techniczną, wydajne urządzenia przeładunkowo-składowe oraz dogodnym połączeniom z centrami logistycznymi na terenie Polski i krajów sąsiedzkich oferuje nową jakość w obsłudze transportu kontenerowego w imporcie i eksporcie.

Poszukujemy kandydatów, którzy dołączą do dynamicznego i zaangażowanego zespołu specjalistów:

Miejsce pracy: Gdańsk
Nr ref.: HR/0111/01

Zadania:
  • Współtworzenie Polityki Personalnej firmy
  • Współudział w projektowaniu i wdrażaniu systemów: ocen pracowniczych, wynagrodzeń, motywacyjnego
  • Opracowywanie i wdrażanie procedur z zakresu HR
  • Udział przy tworzeniu profili kompetencji i opisów stanowisk pracy
  • Sporządzanie analiz, zestawień oraz raportów z obszaru HR
  • Rozpoznawanie potrzeb, problemów klienta wewnętrznego i wsparcie w przeprowadzaniu zmian
  • Prowadzenie prezentacji oraz dokumentacji w j. angielskim
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia, socjologia)
  • Co najmniej 3 lata praktycznego doświadczenia na stanowisku związanym z projektowaniem i wdrażaniem systemów motywacyjnych, wynagrodzeń, ocen pracowniczych
  • Biegła znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie)
  • Kreatywność
  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność radzenia sobie w nieprzewidzianych okolicznościach
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i negocjacyjne
  • Umiejętność analitycznego myślenia
Oferujemy:
  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Możliwość wykorzystania i rozwinięcia posiadanych kwalifikacji
  • Dużą samodzielność w działaniu