Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Specjalista ds. HelpDesk

Comp-Win Sp. z o.o.
wielkopolskie
praca stacjonarna
5667 dni temu

Ogłoszenie numer: 59623, z dnia 2009-03-13

Usługi wdrożeń systemów internetowych, outsourcing w zakresie technologii informacji IT, kompleksowa obsługa sieci lokalnych (LAN) i rozległych (WAN).

Miejsce pracy: wielkopolskie

Opis stanowiska

Główne zadania:
  • przyjmowanie zgłoszeń (e-mail lub telefonicznie),
  • diagnoza usterek technicznych na podstawie istniejących procedur,
  • instalacja i konfiguracja aplikacji,
  • dokumentowanie zgłoszeń.
  • Wymagania

  • umiejętność komunikacji interpersonalnej,
  • bardzo dobra znajomość działania systemu Windows,
  • umiejętność posługiwania się aplikacjami biurowymi (Office),
  • znajomość budowy i konfiguracji sprzętu komputerowego,
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do podjęcia pracy w wymiarze 1 etat.
  • Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • możliwość ustalenia godzin pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego.
  • Wynagrodzenie

    Od 2000 do 2500 PLN