Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Porajów
SPECJALISTA DS. HANDLU

PPHU TEMPELTON
Porajów
praca stacjonarna
5290 dni temu

Ogłoszenie numer: 89661, z dnia 2010-02-19

Firma Tempelton ma wieloletnie doświadczenie w handlu maszynami. Zakres naszego działania obejmuje Polskę, jak również większą część Europy.

Miejsce pracy: Porajów

Nr Ref.: 1/2009

Opis stanowiska

  • nawiązywanie kontaktów i prowadzenie rozmów handlowych z klientami z Polski i Europy
  • sprzedaż maszyn budowlanych i sprzętu specjalistycznego ( cysterny, ciężarówki, wózki widłowe itp. ) na terenie Polski
  • pozyskiwanie z rynku zamówień na maszyny
  • docieranie do firm sprzedających używany sprzęt z Polski i Europy
  • realizacja założonych planów
  • praca w siedzibie firmy - miejscowość Porajów oraz na terenie Dolnego Śląska

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie, najlepiej techniczne
  • doświadczenie w handlu, mile widziana znajomość rynku maszyn budowlanych
  • samodzielność i umiejętność organizacji własnej pracy
  • łatwość nawiązywania kontaktów handlowych
  • biegła znajomość ( w mowie i piśmie ) jednego języka obcego - rosyjskiego, niemieckiego lub angielskiego
  • silna własna motywacja
  • prawo jazdy kat. B + własny samochód

Oferujemy

  • interesującą pracę w dynamicznym zespole
  • szybkie wprowadzenie w specyfikę pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet wynagrodzenia uzależniony od zaangażowania i osiągniętych wyników

Wynagrodzenie

Od 1500 do 5000 PLN