Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Specjalista ds. Handlu

Harry Poland Group Sp. z o.o. Sp. Kom.
Poznań
praca stacjonarna
5448 dni temu

Ogłoszenie numer: 74995, z dnia 2009-09-14

Jeden z liderów w zakresie produktów do czyszczenia. Dystrybutor marek "MORANA" i "DOBRY DUSZEK" poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • Realizacja zadań sprzedażowych w wyznaczonym regionie sprzedaży
  • Organizowanie i koordynowanie pracy grupy handlowców
  • Kontrola i prowadzenie baz danych
  • Analizy sprzedaży

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie w pracy w handlu na stanowisku kierowniczym mile widziane
  • Silna motywacja do pracy
  • Duże zdolności komunikacyjne
  • Znajomość systemu Windows
  • Znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Wynagrodzenie w systemie motywacyjnym
  • System szkoleń umożliwiających rozwój zawodowy

Wynagrodzenie

Od 2500 do 6000 PLN