Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie Szczecinek
Specjalista ds. handlu

G Data Software Sp. z o.o.
Szczecinek
praca stacjonarna
4773 dni temu

Ogłoszenie numer: 150858, z dnia 2011-06-21

Jesteśmy międzynarodową firmą, należącą do G Data Software AG z siedzibą w Bochum, oferującą rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa sieciowego i ochrony danych, działającą w kilkunastu krajach świata. G Data Software zajmuje wiodącą pozycję na świecie w produkcji oprogramowania antywirusowego i zabezpieczającego. Wśród naszych klientów w Polsce są m.in. korporacje i jednostki administracji publicznej.

Miejsce pracy: Szczecinek

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową sprzedaż oprogramowania G Data do klientów B2B oraz sektora korporacyjnego.

Wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży B2B w branży IT, poparte wymiernymi sukcesami (sprzedaż złożonych rozwiązań lub usług)
  • minimum średnie wykształcenie (preferowane ekonomiczne)
  • umiejętność docierania do osób decyzyjnych w organizacjach i prowadzenia rozmów biznesowych na różnych szczeblach w organizacjach
  • wysokie umiejętności interpersonalne
  • umiejętność rozpoznawania potrzeb klienta
  • umiejętność pozyskiwania, budowania i utrzymywania dobrych, długofalowych relacji z klientami
  • wytrwałość i konsekwencja w dążeniu do celu
  • umiejętność planowania i organizacji własnej pracy
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy

  • możliwość rozwoju w międzynarodowej  korporacji (udział w projektach i szkoleniach)
  • atrakcyjne wynagrodzenie - motywacyjny system prowizyjny bez górnego limitu