Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Sopot
Specjalista ds. Handlu

P.H.U. Hakon Jakub Janc
Sopot
praca stacjonarna
5003 dni temu

Ogłoszenie numer: 124002, z dnia 2010-12-03

Firma Hakon Software jest producentem oprogramowania do gabinetów stomatologicznych oraz dostawcą usług branży IT. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami na stronie www.estomed.pl oraz www.hakon.pl

Miejsce pracy: Sopot

Opis stanowiska

Do zadań osoby na tym stanowisku będzie należała sprzedaż bezpośrednia naszego oprogramowania oraz opieka handlowa nad obecnymi klientami.

Wymagania

  • Sprzedaż produktów oferowanych przez firmę
  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz podtrzymywanie relacji z klientami obecnymi,
  • Realizacja planu sprzedaży
  • Regularne raportowanie o bieżących wynikach
  • Prowadzenie negocjacji handlowych,
  • Współudział w przygotowywaniu umów oraz ofert handlowych
  • Tworzenie pozytywnego wizerunku firmy na rynku

Oferujemy

  • Atrakcyjne zarobki + system premiowania
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Rozwój kariery zawodowej