Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Zbąszyń
SPECJALISTA DS. HANDLU I MARKETINGU

Z.M. WIKOMA
Zbąszyń
praca stacjonarna
5958 dni temu

Ogłoszenie numer: 45947, z dnia 2008-06-26

Z.M. WIKOMA

Z.M. WIKOMA, działający od 1989r. na rynku krajowym i europejskim, producent specjalistycznych maszyn dla przemysłu, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Zbąszyń

Opis stanowiska

Do zakresu obowiązków osoby zatrudnionej należeć będzie przede wszystkim: • Udział w opracowaniu strategii marketingowej firmy • Prowadzenie analiz rynkowych • Identyfikacja potrzeb klientów • Planowanie, koordynacja i realizacja działań marketingowych we współpracy z innymi działami firmy • Promowanie produktów i usług firmy na rynku polskim i UE • Przygotowanie materiałów poligraficznych • Opieka nad firmową stroną WWW • Prowadzenie działań z obszaru sprzedaży B2B • Podtrzymywanie kontaktów z kontrahentami, obsługa klientów • Przygotowywanie i kontrola umów handlowych • Prowadzenie negocjacji handlowych

Wymagania

Od kandydatów przystępujących do rekrutacji oczekujemy: • Ukończonych studiów wyższych (idealnie w zakresie marketing i/lub inżynierskich) • Doświadczenia w marketingu B2B (idealnie w branży dostarczającej wyroby do przemysłu) • Doświadczenia w przygotowaniu materiałów reklamowych • Samodzielności w działaniu • Biegłej znajomości języka angielskiego • Biegłości w obsłudze pakietu MS OFFICE • Umiejętności organizacji czasu pracy • Kreatywności • Innowacyjności • Wysokiej motywacji i zaangażowania w pracę Dodatkowymi atutami będą: • Znajomość języka niemieckiego i/lub rosyjskiego • Doświadczenie w pracy z systemem klasy ERP • Znajomość programów AutoCAD, CorelDraw

Oferujemy

Ze swej strony oferujemy: • Pracę w młodym, dynamicznym i zgranym zespole • Możliwość systematycznego podnoszenia kwalifikacji • Stabilne zatrudnienie • Atrakcyjny system wynagrodzeń