Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Specjalista ds. Handlu, Katowice | Przedstawiciel Handlowy, Warszawa

JAVRO Spółka Jawna
mazowieckie
praca stacjonarna
6293 dni temu

Ogłoszenie numer: 30839, z dnia 2007-06-27

Jesteśmy firmą założoną w 1978 roku. Przez ten czas wyrobiliśmy sobie markę i renomę, z której możemy być dumni. Mamy ugruntowaną pozycję na rynku. Działamy w branży reklamowej – produkcja galanterii skórzanej i skóropodobnej na potrzeby reklamy.W roku 2006 stworzyliśmy własną markę GENELA, którą rozwijamy z dużymi sukcesami. W związku z szybkim rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na następujące stanowiska:

Specjalista ds. Handlu, Katowice
Przedstawiciel Handlowy, Warszawa

Miejsce pracy: mazowieckie

Nr Ref.: Katowice - 06/Kat/07; Warszawa - 06/Waw/07

Opis stanowiska

Do Twoich obowiązków należeć będzie:
  • obsługa dotychczasowych klientów,
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • poszukiwanie możliwości rozwoju sprzedaży,
  • realizacja indywidualnego planu sprzedaży,
  • profesjonalne reprezentowanie firmy przed klientami.
  • Wymagania

    Oczekujemy od Ciebie:
  • zapału oraz chęci do pracy i nauki,
  • samodzielności i umiejętności organizacji pracy,
  • kreatywności i otwartego umysłu,
  • dużej samodyscypliny,
  • wykształcenia minimum średniego (preferowane wyższe),
  • dyspozycyjności,
  • nie wymagamy doświadczenia.
  • Oferujemy

  • pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • pracę w stabilnej, renomowanej i rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • wynagrodzenie stałe + prowizję.