Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Specjalista ds. Handlowych

LOGIS Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
5226 dni temu

Ogłoszenie numer: 94896, z dnia 2010-04-06

Zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem magazynów przemysłowych w systemy składowania i transportu wewnętrznego. Projektujemy i wdrażamy systemy na terenie całej Polski, jesteśmy jedną z wiodących firm w tej branży. Współpracujemy z największymi producentami na świecie, takimi jak: ATLET, DEXION, NISSAN.

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: RSH/02/10

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na stanowisku Specjalisty ds. Handlowych odpowiedzialna będzie za opiekę nad klientami firmy, monitorowanie rynku, pozyskiwanie nowych klientów oraz prowadzenie doradztwa i konsultingu logistycznego dla klientów firmy

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne lub logistyczne,
  • umiejętność kreatywnego myślenia,
  • dyspozycyjność, komunikatywność, samodzielność,
  • silna motywacja do pracy,
  • doświadczenie w sprzedaży dóbr inwestycyjnych mile widziane,
  • wiek do 30 lat,
  • miejsce zamieszkania: Wrocław lub okolice,
  • dobra znajomość środowiska Windows,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy

  • ciekawą i samodzielną pracę we Wrocławiu,
  • wysokie wynagrodzenie,
  • pracę w młodym zespole,
  • możliwość awansu,
  • szkolenia krajowe i zagraniczne,
  • stabilność zatrudnienia