Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Specjalista ds. handlowych

Bartgrafic
wielkopolskie, Przeźmierowo k/Poznania
praca stacjonarna
5309 dni temu

Ogłoszenie numer: 87810, z dnia 2010-02-01

Bartgrafic

Jesteśmy agencją reklamową typu full service. Istniejemy na rynku od ponad 10 lat. Naszym celem jest kompleksowa i profesjonalna obsługa reklamowa i wizerunkowa. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie, Przeźmierowo k/Poznania

Opis stanowiska

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
  • profesjonalne prezentowanie oferty handlowej
  • kompleksowa obsługa zamówień i transakcji

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne)
  • mile widziane doświadczenie w branży reklamowej
  • determinacja i kreatywność
  • znajomość języka angielskiego
  • obsługa komputera
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • umowa o pracę: stałe wynagrodzenie + prowizja
  • możliwość rozwoju i szkoleń
  • dynamiczne i młode środowisko pracy
  • pracę w firmie o wysokim standardzie