Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Sopot
Specjalista ds. handlowych

Icom Polska Sp. z o.o.
Sopot
praca stacjonarna
6090 dni temu

Ogłoszenie numer: 40049, z dnia 2008-02-15

ICOM POLSKA wyłączny importer i dystrybutor w Polsce profesjonalnych urządzeń radiokomunikacyjnych firmy ICOM Inc. Japan

Miejsce pracy: Sopot

Opis stanowiska

Wymagania

• łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność prowadzenia rozmów z klientami • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej • doświadczenie w ofertowaniu i prowadzeniu negocjacji • kreatywność, silna motywacja do pracy • umiejętność prowadzenia pokazów, prezentacji • praktyczna znajomość języka angielskiego • prawo jazdy kat. B Dodatkowym atutem będzie: • znajomość branży radiokomunikacyjnej, telekomunikacyjnej • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy

• możliwość rozwoju zawodowego • zatrudnienie w stabilnej, rozwijającej się firmie • ciekawą pracę w kreatywnym zespole • atrakcyjny system wynagrodzenia w oparciu o umowę o pracę