Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista ds. handlowych - Pracownik biurowy

HIPERNET
Warszawa
praca stacjonarna
5618 dni temu

Ogłoszenie numer: 59225, z dnia 2009-03-10

HIPERNET

www.hipernet.com.pl

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: HAN/01/09

Opis stanowiska

  • realizacja celów i działań firmy;
  • koordynacja działań handlowych (zamówienia od odbiorców i zamówienia do dostawców);
  • utrzymywanie kontaktów z obecnymi klientami i pozyskiwanie nowych (telefoniczne,mailowe, delegacje - w razie potrzeby);
  • wystawianie dokumentów handlowych i magazynowych;
  • przyjmowanie dokumentów handlowych i magazynowych;
  • koordynacja działań logistycznych w firmie;
  • kontrola stanów magazynowych w systemie sprzedaży.
  • Wymagania

  • minimum średnie wykształcenie,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dobra organizacja w pracy,
  • operatywność, kreatywność i zaangażowanie,
  • dyspozycyjność,
  • prawo jazdy kategorii B.
  • Oferujemy

  • pracę biurową,
  • pracę w w młodym zespole;
  • umowę o pracę/zlecenie.