Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdynia
Specjalista ds. handlowych (praca na ½ etatu lub w elastycznym czasie pracy, także dla studentów)

IPK sp. z o.o.
Gdynia
praca stacjonarna
4954 dni temu

Naszym klientem jest europejski dostawca urządzeń grzewczych związanych z branżą przemysłową i obiektami użyteczności publicznej. W związku z rozwojem firmy, do biura zlokalizowanego w Gdyni aktualnie poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Nr ref.: SH/02/11/praca

Miejsce pracy: Gdynia

Opis stanowiska:

Zadaniem osoby zatrudnionej na stanowisku będzie m.in. doradztwo handlowe, pomoc w umawianiu spotkań handlowych dla Regionalnego Kierownika Sprzedaży, prowadzenie bieżących spraw związanych z poszukiwaniem i obsługą klientów, regularny kontakt telefoniczny z klientami z podległego regionu.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe (mogą być także studia zaoczne w trakcie)
  • umiejętności interpersonalne (wysoka komunikacja, optymizm, samodzielność)
  • doświadczenie w kontaktach z klientami  jest dodatkowym atutem
  • mile widziana wiedza lub zainteresowania techniczne

Oferujemy:
  • elastyczny czas pracy dopasowany do indywidualnych możliwości kandydatów
  • nowoczesne i konkurencyjne produkty
  • silne wsparcie marketingowe
  • dostęp do sprawdzonych procedur
  • młody ambitny zespół

IPK Sp. z o.o.
ul. Reja 13/15,
81-874 Sopot

Biuro IPK Sp. z o.o.
w Warszawie

ul. Mariensztat 8,
00-302 Warszawa

we Wrocławiu

ul. Podwale 62,
50-010 Wrocław

w Poznaniu

ul. Janickiego 20b/45,
60-542 Poznań

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, DZ.U. nr 133, poz.833)". Nr rej.: 656