Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista ds. Handlowych/Opiekun Klientów Kluczowych

Xtrade S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
5799 dni temu

Ogłoszenie numer: 49982, z dnia 2008-09-29

Xtrade S.A.

Xtrade S.A. jest właścicielem i operatorem platformy handlu elektronicznego dedykowanej do obsługi podmiotów gospodarczych (B2B Marketplace). Celem firmy Xtrade S.A. jest dostarczanie nowoczesnych rozwiązań systemowych usprawniających współpracę przedsiębiorstwa i jego dostawców oraz świadczenie usług doradczych w obszarze zakupów i zaopatrzenia.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Budowanie długofalowych relacji biznesowych z klientami
  • Prowadzenie spotkań i prezentacji oferty u klienta

Wymagania

  • Doświadczenie we współpracy z klientami instytucjonalnymi
  • Wysoka motywacja do pracy i realizacji celów
  • Samodzielność i odpowiedzialność
  • Wykształcenie wyższe oraz znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • Pracę w miłej atmosferze młodego zespołu w dynamicznej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego