Praca.pl Praca Dolnośląskie
Specjalista ds. Funduszy UE

VSS sp. z o.o.
dolnośląskie
5 000 - 12 000 zł / mies. (w zal. od umowy)
starszy specjalista (senior) / ekspert
pełny etat / tymczasowa/dodatkowa
umowa o pracę / kontrakt B2B
praca stacjonarna / hybrydowa
4 godz. temu

Ogłoszenie numer: 9178231, z dnia 2024-07-30

Specjalizujemy się w kompleksowym pozyskiwaniu i rozliczaniu dotacji, oferując wsparcie na każdym etapie wprowadzania nowych produktów i usług na rynek. Nasza innowacyjna praktyka obejmuje pełen zakres działań, począwszy od tworzenia koncepcji i analizy finansowania, poprzez przygotowanie dokumentacji, aż po wsparcie w rozliczeniu. Wyróżniamy się elastycznym podejściem, wykorzystującym ekspertyzę z różnych branż, co pozwala klientom skutecznie osiągać swoje cele.

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

  • Samodzielne opracowywanie dokumentacji aplikacyjnej zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi i wytycznymi programowymi,
  • Uczestnictwo w spotkaniach z klientami celem świadczenia doradztwa na rzecz opracowania dokumentacji aplikacyjnej,
  • Opracowywanie koncepcji projektów (produktów, technologii, prac B+R, finansowania, strategii sprzedażowej i marketingowej) ich modyfikacji, rozwijania w celu dostosowania do wymogów konkursu oraz zwiększenia skuteczności pozyskania dofinansowania,
  • Stała współpraca z klientami w celu zebrania niezbędnych załączników do projektu, w tym stałe doradztwo w pozyskiwaniu/opracowywaniu dokumentów stanowiących wymagane załączniki do wniosku,
  • Zarządzanie informacją do projektów, współpraca z zewnętrznymi podmiotami (OOŚ, analityk finansowy, ekspert naukowy, rzecznik patentowy etc.),
  • Kontakt z instytucjami wdrażającymi programy unijne i krajowe,
  • Przygotowywanie uzupełnień do dokumentacji aplikacyjnej, protestów, odwołań lub innych dokumentów w przypadku negatywnej oceny projektów zgodnie z obowiązującą procedurą odwoławczą danego programu,
  • Współpraca z zespołem projektowym oraz innymi działami wewnątrz organizacji

Wymagania

  • Umiejętność pracy zespołowej, również w zespołach,
  • Minimum 2-3 lata doświadczenia w pozyskiwaniu środków na realizację projektów unijnych min. w programach RPO, POIR, POPW, FENG itp.,
  • Praktyczna znajomość zasad pozyskiwania środków na realizację projektów,
  • Znajomość kalendarza naborów w zakresie środków publicznych oraz możliwości innych podmiotów,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, terminowość i rzetelność,
  • Umiejętność planowania zadań, rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji

Oferujemy

  • Stanowisko pracy o wysokim poziomie samodzielności i decyzyjności;
  • Możliwość pracy hybrydowej

  • Długą perspektywę współpracy (dostosowując się do potrzeb pracownika, umożliwiamy wybór formy zatrudnienia: umowa o pracę lub inne formy współpracy);

  • Możliwość wykorzystania swoich umiejętności i doświadczenia w realizacji ciekawych i innowacyjnych projektów, w tym wielu projektów dla firm technologicznych i start-upów;

  • Możliwość zdobywania nowej wiedzy i umiejętności oraz wsparcie doświadczonych doradców;

  • Wynagrodzenie uzależnione od wielkości opracowanego wniosku ( 5000-12000 zł )

  • Dodatkowo płatne Success Fee po uzyskaniu pozytywnej decyzji dofinansowania

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj