Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie Toruń
Specjalista ds. finansowych

ODF Obiektywne Doradztwo Finansowe
Toruń
praca stacjonarna
5049 dni temu

Ogłoszenie numer: 117731, z dnia 2010-09-18

Obiektywne Doradztwo Finansowe ODF - Obiektywne Doradztwo Finansowe jest renomowaną firmą, istniejąca od 2001r., specjalizującą się w kompleksowej obsłudze Klientów w zakresie finansów. Ideą, jaką się kierujemy jest stworzenie indywidualnego, kompetentnego i obiektywnego doradztwa finansowo - prawnego. Specjalizujemy się w analizie produktów finansowych i wyborze optymalnych dla naszych Klientów rozwiązań. Więcej na stronie www.odf.pl

Miejsce pracy: Toruń

Opis stanowiska

Osoba na stanowisku Specjalista ds. finansowych będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę Klienta z zakresu doradztwa bankowego, inwestycyjnego, ubezpieczeniowego i emerytalnego na najwyższych standardach.

Wymagania

  • minimum średnie wykształcenie(preferowane wyższe)
  • mile widziane doświadczenie w zakresie sprzedaży produktów finansowych oraz obsługi Klienta
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • elastyczność, dyspozycyjność
  • umiejętność samodzielnego organizowania czasu pracy
  • niekaralność

Oferujemy

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie – podstawa +prowizje (jedne z najwyższych na rynku)
  • darmowe szkolenia z możliwością uzyskania licencji prowadzone przez specjalistów z branży finansowej
  • pracę w stabilnej i renomowanej firmie
  • premie i nagrody
  • możliwość osobistego rozwoju i awansu zawodowego
  • miłą atmosferę pracy w zgranym zespole

Wynagrodzenie

Od 4000 do 6000 PLN