Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Specjalista ds. Finansowo - Księgowych (p.o. Głównego Księgowego)

Karczewski Doradztwo Personalne
pomorskie, Straszyn k/Gdańska
praca stacjonarna
6165 dni temu

Ogłoszenie numer: 34212, z dnia 2007-09-28

Karczewski Doradztwo Personalne to firma doradczo – szkoleniowa. Od 1996 roku szkolimy, rekrutujemy, oceniamy potencjał zawodowy Pracowników, badamy klimat w organizacji i służymy profesjonalnym wsparciem, tworząc jej Public Relations. Budujemy Systemy Ocen i Systemy Motywacji, doradzamy, jak skutecznie kierować Zespołami Ludzkimi. Posiadamy szerokie doświadczenie, jesteśmy kreatywni i elastyczni, gwarantujemy zaangażowanie, profesjonalizm i pracę najwyższej jakości. Wszystko, zgodnie z życzeniami naszych Klientów i potrzebami ich Firm.

Miejsce pracy: pomorskie, Straszyn k/Gdańska

Nr Ref.: SPKF/02

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, Firmy działającej w branży energetycznej, poszukujemy osób na stanowisko: Specjalista ds. księgowo - finansowych ( p.o. Głównego Księgowego)

Wymagania

- min. 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, - wykształcenie wyższe kierunkowe, mile widziane studia podyplomowe, - wiedza z zakresu rachunkowości oraz prawa podatkowego, - dobra znajomości pakietu MS Office oraz programów finansowo – księgowych, - umiejętności analitycznego myślenia, - bardzo dobra organizacja pracy własnej, - zaangażowanie oraz wysoka motywacja do pracy;

Oferujemy

- zatrudnienie na umowę o pracę, - pracę w stabilnej, rozwijającej się Firmie, - atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość rozwoju.