Praca.pl Praca Lubelskie Specjalista ds. Finansowania Projektów Lubelskie
Specjalista ds. finansów – rozliczanie projektów unijnych

Unizeto Technologies S.A
lubelskie, Lublin
praca stacjonarna
4066 dni temu

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. finansów
– rozliczanie projektów unijnych

Miejsce pracy: Lublin

Nr ref: SF/V/OS/L

Zadania:
  • prowadzenie dokumentacji finansowej projektu zgodnie z wytycznymi (projekt POKL, działanie 8.1, poddziałanie 8.1.1)
  • sporządzanie wniosków o płatność
  • weryfikacja i opisywanie dokumentów księgowych
  • wystawianie zaświadczeń o pomocy de minimis
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w rozliczaniu projektów (minimum 1 projekt z EFS)

dodatkowe atuty:

  • znajomość zasad realizacji i rozliczania projektów w ramach POKL – działanie 8.1, poddziałanie 8.1.1
  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
  • zaangażowanie
  • dyspozycyjność
Oferujemy:
  • umowę o pracę na 1/2 etatu na czas trwania projektu – do 31.08.2014 r.
  • atmosferę sprzyjającą współpracy zespołowej,
  • laptop.