Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
SPECJALISTA DS. EXPORTU

Recruit.pl
Wrocław
praca stacjonarna
4775 dni temu
recruit_top.jpg

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się spółki akcyjnej, dystrybutora z branży elektronicznej, poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Wrocław
nr. ref. EX/pWW/06/11

Zadania:
  • pozyskiwanie zagranicznych kontrahentów
  • utrzymywanie współpracy z dotychczasowymi klientami
  • sporządzanie ofert
  • przyjmowanie zamówień i wdrażanie ich do realizacji
  • posprzedażowa obsługa klienta
  • opracowywanie strategii sprzedażowej na podległym terenie sprzedażowym
  • realizacja planów sprzedażowych
  • sporządzanie raportów

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (mile widziane: ekonomia, stosunki międzynarodowe, handel zagraniczny, filologie)
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego i/lub j. niemieckiego oraz dodatkowym atutem będzie komunikatywna znajomość jednego z języków: rosyjski, czeski, słowacki, włoski, hiszpański
  • doświadczenie w sprzedaży przez telefon
  • znajomość technik sprzedażowych
  • umiejętność stosowania technik negocjacyjnych
  • bardzo dobra obsługa pakietu MS Office
  • komunikatywność, aktywność i motywacja zadaniowa
  • mile widziana znajomość procedur celnych i zagadnień logistycznych

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w opraciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • liczne szkolenia
  • pracę w młodym zespole
  • ciekawe wyzwania

recruit_bottom2.jpg