Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Warmińsko-mazurskie
Specjalista ds. Exportu | rynek francuski, rynek włoski

JAGRAM-PRO S.A.
warmińsko-mazurskie, Susz k. Iławy
praca stacjonarna
5554 dni temu

Ogłoszenie numer: 71676, z dnia 2009-08-04

Firma „Jagram – Pro” S.A. jest producentem elementów i konstrukcji, z drewna klejonego do domu i ogrodu. Ponad 20-lat działalności, pozwoliło zbudować znaną i cenioną markę w branży drzewnej. Nieustanne dążenie do rozwoju, stało się bodźcem dla poszukiwania i dynamicznego rozwijania, nowych rynków zbytu. W związku z tym firma poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Specjalista ds. Exportu
rynek francuski, rynek włoski

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie, Susz k. Iławy

Opis stanowiska

  • rozwijanie współpracy z dotychczasowymi klientami
  • aktywne poszukiwanie i nawiązywanie współpracy z nowymi klientami
  • przygotowywanie ofert i prezentacji
  • współtworzenie strategii rozwoju rynku (w porozumieniu z Dyrektorem Handlowym)
  • nadzorowanie prawidłowości realizacji zleceń

Wymagania

  • znajomość języka włoskiego lub francuskiego w stopniu bardzo dobrym
  • wykształcenie wyższe
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętności organizacyjne
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego (kursy, szkolenia, studia)
  • współudział w tworzeniu pozycji firmy na podległych rynkach