Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Specjalista ds. Exportu | Przedstawiciel Handlowy | Informatyk

Pofam-Poznań sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
5140 dni temu

Ogłoszenie numer: 107190, z dnia 2010-07-20

Jesteśmy wiodącym dystrybutorem sprzętu medycznego w Polsce. Posiadamy rozwiniętą sieć sklepów medycznych oraz dwa oddziały zagraniczne.Poszukujemy kompetentnych, zorientowanych na sukces pracowników na stanowiska:

Specjalista ds. Exportu
Przedstawiciel Handlowy
Informatyk

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: 01

Opis stanowiska

Specjalista ds. Exportu:
  • nawiązywanie nowych kontaktów handlowych,
  • obsługa wysyłek exportowych,
  • współpraca z zagranicznymi oddziałami firmy
Przedstawiciel Handlowy:
  • kontakty z klientami firmy i zdobywanie nowych klientów,
  • promocja oferty firmy,
  • współpraca w zakresie organizacji eventów i reklamy
Informatyk:
  • zarządzanie siecią firmową,
  • zakupy i serwis sprzętu komputerowego,
  • administracja systemu operacyjnego

Wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość dwóch języków obcych,
  • prawo jazdy,
  • dyspozycyjność
  • wykształcenie wyższe (biologia, rehabilitacja, turystyka itp. preferowane),
  • dyspozycyjność,
  • dobra znajomość j. angielskiego
Informatyk:
  • znajomość zagadnień z zakresu administrowania siecią,
  • znajomość CDN XL i Optima,
  • prawo jazdy

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę,
  • opiekę medyczną w firmowej przychodni,
  • narzędzia pracy niezbędne na danym stanowisku.