Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Specjalista ds. eksportu

Annais Bridal
Wrocław
praca stacjonarna
5442 dni temu

Ogłoszenie numer: 81836, z dnia 2009-11-24

Firma dystrybuująca suknie ślubne i akcesoria marki Annais Bridal na terenie Polski i Unii Europejskiej.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Wiodąca marka w branży ślubnej w związku z dalszym rozwojem na rynki niemieckojęzyczne poszukuje specjalisty/opiekuna tych rynków.
Osoba ta będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie nowych klientów oraz obsługę dotychczasowych. Ponadto będzie zaangażowana w bieżące sprawy związane z dystrybucją i sprzedażą. Niezbędne będą samodzielne wyjazdy służbowe do klientów na terenie Niemiec. Mile widziane kobiety .

Wymagania

  • Dobra znajomość języka niemieckiego, pozwalająca na swobodne prowadzenie rozmów w języku niemieckim,
  • operatywność,
  • samodzielność w działaniu,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • dyspozycyjność,
  • praktyczna umiejętność prowadzenia samochodu
  • gotowość do wyjazdów zagranicznych
  • Oferujemy

    Ciekawą pracę, atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników, możliwość rozwoju.