Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Specjalista ds. eksportu

TAHOE
Wrocław
praca stacjonarna
6035 dni temu

Ogłoszenie numer: 41516, z dnia 2008-03-10

TAHOE

jest liderem w produkcji wysokiej jakości sprzętu do transmisji danych. Projekty realizowane przez nasz zespół znalazły uznanie w wielu krajach całego świata. W związku z rozwojem firmy o międzynarodowej skali działania poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Do osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie: - wyszukiwanie nowych dystrybutorów sprzętu na całym świecie (poprzez Internet) - przygotowanie ofert produktów dla nowych odbiorców - negocjacje handlowe - współpraca z logistyką w celu realizacji planowanych wysyłek

Wymagania

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem - znajomość zasad negocjacji - znajomość podstawowych technik sprzedaży - samodzielność i konsekwencja w działaniu - umiejętnośc budowania dobrych relacji z klientem

Oferujemy

- stabilną pracę w młodym zespole - atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie adekwatne do osiąganych wyników - prywatną opiekę medyczną - swobodną atmosferę w pracy