Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie Grudziądz
Specjalista ds. Eksportu

Manpower Toruń
Grudziądz
praca stacjonarna
3954 dni temu

Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Eksportu

Praca Stała
Miejsce pracy: Grudziądz
Nr Ref.: EKG/042/AZK

Zadania:
  • aktywna sprzedaż produktów;
  • budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami;
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów;
  • przygotowanie raportów dla przełożonych;
  • wyjazdy zagraniczne na targi;
  • realizacja założonych planów sprzedażowych;
  • monitorowanie rynku i konkurencji;
  • przygotowywanie ofert handlowych;
  • koordynacja działań związanych z transportem produktów do klienta;
  • odpowiedzialność dokumentację handlową, proces wystawiania faktur;
Wymagania:
  • biegła znajomość j. niemieckiego i/lub j. angielskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny
  • doświadczenie w pracy w dziale eksportu będzie dużym atutem;
  • doświadczenie w pracy w sprzedaży lub obsłudze klienta;
  • mile widziane prawo jazdy;
  • umiejętność obsługi systemu ERP;
  • wysokorozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • bardzo dobra organizacja pracy; sumienność;
  • umiejętność pracy pod presją;
  • zorientowanie na realizację celów;
  • wysoka motywacja do pracy;
Oferujemy:
  • wynagrodzenie zasadnicze uzależnione od doświadczenia;
  • system premiowy;
  • ciekawa i pełna wyzwań praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, stabilne warunki zatrudnienia;
  • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych i osobistych;
Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412.