Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
SPECJALISTA DS. EKSPORTU

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Poznań
praca stacjonarna
6535 dni temu

Ogłoszenie numer: 24609, z dnia 2006-11-27

Naszym Klientem jest dynamicznie rozwijająca się firma z branży technicznej.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: SEN/0611/06

Opis stanowiska

- sprzedaż produktów na rynku zagranicznym (Niemcy) - realizacja strategii firmy w zakresie sprzedaży na powierzonym terenie - pozyskiwanie nowych klientów zagranicznych oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z dotychczasowymi - monitorowanie działań konkurencji - prowadzenie procedur reklamacyjnych

Wymagania

- wyższe wykształcenie - minimum 2-3 letnie doświadczenie w sprzedaży (jako PH lub w dziale eksportu) - bardzo dobra znajomość języka niemieckiego - znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem - bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office) - prawo jazdy kat. B - dyspozycyjność do częstych wyjazdów służbowych

Oferujemy

- pracę w dużej, rozwijającej się firmie - dużą samodzielność w działaniu - samochód służbowy, komputer, telefon komórkowy