Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Specjalista ds. Eksportu

FABA S.A.
mazowieckie, Baboszewo K. Płońska
praca stacjonarna
6546 dni temu

Ogłoszenie numer: 24381, z dnia 2006-11-16

FABA S.A.

FABA S.A. – jest od ponad 50 lat krajowym liderem i czołowym europejskim producentem narzędzi do maszynowej obróbki drewna. Firma posiada spółki oraz partnerów handlowych w ponad 30 krajach świata.

Miejsce pracy: mazowieckie, Baboszewo K. Płońska

Opis stanowiska

• współtworzenie strategii rozwoju sprzedaży na rynkach zagranicznych • nawiązywanie i utrzymywanie bardzo dobrych relacji z klientami • obsługa handlowo – logistyczna klientów firmy • prowadzenie negocjacji handlowych • realizowanie planów sprzedaży • dbanie o dobry wizerunek firmy, a także efektywna współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania

• wykształcenie wyższe, preferowane wykształcenie techniczne o kierunku mechanicznym lub handlowe • dobra znajomość języka angielskiego i/lub rosyjskiego • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji • gotowość do zagranicznych wyjazdów służbowych • łatwość nawiązywania i podtrzymywania dobrych relacji • mile widziana znajomość branży drzewnej • mile widziane doświadczenie w handlu • dobra znajomość pakietu MS Office • bardzo dobra organizacja pracy i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków • kreatywność i samodzielność działania • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

• pracę w czołowej firmie w branży • pracę w młodym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie • atrakcyjne warunki pracy • atrakcyjny system wynagrodzeń • możliwość zdobywania doświadczenia i kontynuowania rozwoju zawodowego • możliwość uczestnictwa w tworzeniu nowych projektów • narzędzia niezbędne do pracy