Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Specjalista Ds. Eksportu (Rynki Wschodnie)

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Poznań
praca stacjonarna
6507 dni temu

Ogłoszenie numer: 25256, z dnia 2006-12-25

Nasz Klient to polski oddział holenderskiej firmy produkcyjno handlowej zatrudniający w Polsce ponad 300 osób.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: AEB/2803/06

Opis stanowiska

ZADANIA: - obsługa klientów z regionu Europy wschodniej i południowo wschodniej (sieci handlowe, odbiorcy hurtowi); - uczestniczenie w negocjacjach handlowych; - przygotowywanie ofert, faktur, dokumentacji związanej ze sprzedażą i eksportem na rynki wschodnie; - przygotowywanie raportów i sprawozdań dla centrali firmy (w j. angielskim).

Wymagania

- biegła znajomość języka rosyjskiego (na poziomie biznesowym); - znajomość języka angielskiego; - gotowość do odbywania podróży służbowych; - doświadczenie w pracy w dziale eksportu; - bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Excell); - otwartość, kreatywność, miła aparycja, kultura biznesowa.

Oferujemy

- pracę w międzynarodowym środowisku; - przyjemną atmosferę pracy; - ambitne zadania, rozwój zawodowy.