Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Specjalista ds. Eksportu na rynki wschodnie

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Poznań
praca stacjonarna
6504 dni temu

Ogłoszenie numer: 25351, z dnia 2006-12-28

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: SDE/0811/06

Opis stanowiska

- obsługa dokumentacji celnej i logistycznej, - przygotowywanie ofert i dokumentacji eksportowej na rynki wschodnie, - bieżąca obsługa klientów: komunikacja, zwroty, - sporządzanie analiz i raportów dla centrali firmy (w j. angielskim).

Wymagania

- praktyczna znajomość procedur celnych i eksportowych, - bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego (w tym język biznesowy), - znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, - prawo jazdy kategorii B, - gotowość do częstych wyjazdów, - komunikatywność, kreatywność oraz znajomość standardów biznesowych.

Oferujemy

- pracę w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku, - możliwości awansu zawodowego i realizacji własnych celów rozwojowych, - przyjazną kulturę organizacyjną.