Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Specjalista ds. eksportu na rynki skandynawskie oraz niemieckojęzyczne

Labo Print
Poznań
praca stacjonarna
5000 dni temu

LABO PRINT to wielkoformatowa drukarnia cyfrowa, ale przede wszystkim grono doświadczonych ekspertów, którzy dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszej technologii oraz doskonałej orientacji w zakresie każdej formy druku z powodzeniem realizują małe jak i duże zlecenia, oferując przy tym satysfakcję i gwarancję najwyższej jakości swoim dotychczasowym jak i nowym Klientom z kraju i zagranicy.

Miejsce pracy: Poznań

Zadania:

Osoby pracujące na tym stanowisku będzą odpowiedzialne za sprzedaż wydruków wielkoformatowych oraz bieżący kontakt i obsługę klientów z krajów Europy północnej oraz zachodniej.

Wymagania:
  • Doświadczenia w sprzedaży;
  • Bardzo dobra znajomość języka szwedzkiego lub niemieckiego;
  • Mile widziana znajomość branży;
  • Umiejętności organizacji własnego czasu pracy;
  • Otwartości na ludzi i nowe wyzwania;
  • Kreatywność;
  • Komunikatywności i otwartości na ludzi;
  • Samodzielność i asertywność.
Oferujemy:
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)