Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Zakopane
Specjalista ds. Eksploatacji

PEC Geotermia Podhalańska S.A.
Zakopane
praca stacjonarna
5634 dni temu

Ogłoszenie numer: 59447, z dnia 2009-03-12

PEC Geotermia Podhalańska S.A. jest przedsiębiorstwem energetycznym zajmującym się produkcją i dystrybucją ciepła geotermalnego. Poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Zakopane

Opis stanowiska

  • Prowadzenie eksploatacji sieci i węzłów ciepłowniczych,
  • Prowadzenie spraw związanych z przyłączaniem odbiorców do sieci ciepłowniczej, Optymalizowanie dyspozycyjności i efektywności funkcjonowania systemu ciepłowniczego,
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej, nanoszenie wszelkich zmian w wyniku działalności remontowej i modernizacyjnej,
  • Opracowywanie planów i harmonogramów robót konserwacyjnych i remontów.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane energetyka, ciepłownictwo),
  • biegła obsługa komputera.

Oferujemy

  • stabilną pracę przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zakresu realizowanych zadań,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.