Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista / Koordynator ds. Floty

    Stecol Corporation Sp. z o.o. Oddział w Polsce   Warszawa, Al. Jerozolimskie 176    praca stacjonarna
    specjalista (mid) / kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Zakres obowiązków: Nadzór i organizacja floty samochodów, Prowadzenie szczegółowej dokumentacji, w tym przy pomocy GPS, Zapewnienie terminowej wymiany opon, przeglądów, napraw i mycia samochodów; Ocena wniosków dotyczących zakupu lub wynajmu pojazdów. Zapewnienie sprawności technicznej...
Praca.pl Praca Warmińsko-mazurskie Olsztyn Administrator Floty Olsztyn
Specjalista ds. eksploatacji pojazdów

Indykpol S.A.
Olsztyn
praca stacjonarna
3501 dni temu

Ogłoszenie numer: 571556, z dnia 2014-12-15

Polski lider w produkcji wyrobów z mięsa indyczego poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Olsztyn

Nr Ref.: 14/12/TO

Opis stanowiska

Do zadań na tym stanowisku należeć będzie m.in: prowadzenie spraw organizacyjnych związanych z własną flotą pojazdów oraz współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie najmu pojazdów; prowadzenie dokumentacji techniczno-eksploatacyjnej transportu, weryfikacja i rozliczanie usług transportowych, wsparcie dla dyspozytorów w zakresie wystawiania zleceń przewozowych

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne lub ekonomiczne za znajomością zagadnień ekonomiki transportu

  • dobre zdolności organizacyjne

  • dokładność i terminowość pracy

  • dobra znajomość pakietu MS Office, przede wszystkim Excel

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy (w tym również pakiet medyczno-socjalny)