Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Mazowszany
SPECJALISTA DS.EKSPLOATACJI I SERWISU TABORU SAMOCHODOWEGO

Międzynarodowe i Krajowe Przewozy Transportem Drogowym Przedsiębiorstwo Transportowe Robert Stępień
Mazowszany
praca stacjonarna
5717 dni temu

Ogłoszenie numer: 53871, z dnia 2008-12-19

Transport - Spedycja - Logistyka Poszukuje:

Miejsce pracy: Mazowszany

Opis stanowiska

  • opieka nad stanem technicznym taboru,
  • prowadzenie warsztatu mechanicznego,
  • zarządzanie działem napraw i serwisu,
  • planowanie i koordynacja prac naprawczych,
  • nadzór nad pracą zespołu pracowników oraz całego warsztatu.
  • Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (mechanika, transport),
  • wiedza z zakresu motoryzacji,
  • umiejętność prowadzenia dokumntacji technicznej,
  • rozwiązywanie bieżących problemów personalnych i organizacyjnych,
  • odpowiedzialność, sumienność, dokładność,
  • dobra organizacja pracy własnej i podległych pracowników,
  • prawo jazdy kat.C+E.
  • Oferujemy

  • bardzo dobre warunki finansowe i stabilne zatrudnienie,
  • pracę pełną wyzwań, dającą możliwość rozwoju i podnoszenia własnych kwalifikacji.