Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. rynków zagranicznych z j. czeskim

    AGATA Spółka Akcyjna   Katowice    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    7 dni
    Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:​ Tłumaczenie elementów serwisu (landing page, banery, nagłówki) i materiałów reklamowych z języka polskiego na czeski; Weryfikacja poprawności opisów i wyświetlania produktów; Podstawowa konfiguracja elementów strony;...
Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds.ekspansji

Talentica
wielkopolskie
praca stacjonarna
3763 dni temu

Talentica – zespół specjalistów wspierający procesy rekrutacyjne, dla swojego Klienta, poszukuje Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie
Zadania:
  • pozyskiwanie nowych Franczyzobiorców
  • wyszukiwanie potencjalnych lokalizacji sklepów
  • analiza i ocena lokalizacji pod kątem potencjału
  • badanie rynku oraz konkurencji
  • współpraca z właścicielami nieruchomości i developerami
  • budowanie długofalowych relacji z potencjalnymi Franczyzobiorcami

Wymagania:
  • doświadczenie na stanowisku sprzedażowym
  • znajomości obsługi komputera (Word, Excel)
  • czynne prawo jazdy kat. B i gotowości do pracy w terenie
  • znajomość lokalnego rynku FMCG
  • umiejętność prowadzenia negocjacji

Oferujemy:
  • współpracę w oparciu o własną działalność gospodarczą
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia pracy
  • duży zakres samodzielności przy realizacji zadań

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 7922