Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
SPECJALISTA ds. E-MARKETINGU , REKLAMY I GRAFIKI

BAUTECH Sp.z o.o.
Warszawa, Warszawa / Piaseczno
praca stacjonarna
4921 dni temu

Ogłoszenie numer: 135883, z dnia 2011-02-24

Czołowy producent i dostawca systemów posadzek przemysłowych nawiąże stałą współpracę ze

Miejsce pracy: Warszawa, Warszawa / Piaseczno

Opis stanowiska

  • kreowanie wizerunku w portalach i wydawnictwach branżowych
  • opracowywanie newsletterów i materiałów marketingowych
  • tworzenie grafik reklamowych, ulotek, folderów, katalogów, logotypów
  • tworzenie banerów Flash
  • obsługa strony www
  • przygotowywanie projektów graficznych (DTP)

Wymagania

  • kreatywność
  • samodzielność i odpowiedzialność
  • znajomość zagadnień reklamy i marketingu w branży budowlanej
  • znajomość środowisk graficznych, Joomla oraz DTP
  • umiejętność redagowania tekstów
  • własna działalność gospodarcza

Oferujemy

  • współpracę ze stabilną  firmą  z 20-letnim doświadczeniem  na zasadzie realizacji stałych zleceń
  • możliwość zdobycia nowych doświadczeń oraz realizowania własnych pomysłów i koncepcji