Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Specjalista ds. DTP

Labo Print
Poznań
praca stacjonarna
4907 dni temu

Jesteśmy nowoczesną cyfrową drukarnią wielkoformatową, realizującą zlecenia na potrzeby reklamy zewnętrznej.

Miejsce pracy: Poznań

Zadania:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowanie plików do druku wielkoformatowego.

Wymagania:

- umiejętności obsługi pakietów graficznych Corel, Adobe; - odpowiedzialności i zaangażowania; - umiejętności pracy w zespole; - dyspozycyjności i gotowości do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

- pracę w młodym, dynamicznym zespole; - stałe zatrudnienie; - umowa o pracę; - atrakcyjne wynagrodzenie; - możliwość rozwoju zawodowego.