Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. dotacji unijnych

manBase S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
3859 dni temu

Talentica - zespół specjalistów wspierający procesy rekrutacyjne, dla swojego klienta, firmy doradczej specjalizującej się w pozyskiwaniu dotacji, poszukuje kandydatów na stanowisko specjalisty ds. dotacji unijnych, do centralnego biura w Warszawie:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: NTK/001/AG/P
Zadania:
  • współpraca z klientami przy tworzeniu i pisaniu projektów o dotacje unijne
  • doradztwo w sprawach dotacji

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w zakresie pozyskiwania/rozliczania dotacji unijnych
  • język angielski na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:
  • wynagrodzenie na poziomie 4000-7000 PLN (w zależności od wysokości prowizji)
  • umowa o pracę lub możliwość współpracy przy wybranych projektach
  • możliwość rozszerzania wiedzy z zakresu dotacji państwowych i unijnych
Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 7922