Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Duchnice
Specjalista ds. dokumentacji

Polpharma Biologics
Duchnice
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
1139 dni temu
Duchnice
Rozwijaj się z nami
Polpharma Biologics to jeden z najnowocześniejszych ośrodków badań i rozwoju oraz produkcji leków biologicznych w Europie. Jesteśmy międzynarodowym zespołem doświadczonych ekspertów oraz ambitnych młodych naukowców posiadających wspólne cele i wartości. Biotechnologia jest naszą pasją, dzięki której wspólnie opracowujemy leki będące nadzieją dla pacjentów cierpiących na ciężkie choroby. Razem tworzymy przyjazne miejsce pracy, w którym możemy się rozwijać oraz realizować swoje ambicje. Dołącz do nas!
Twoja rola

Zadania związane z realizacją projektów inwestycyjnych

Twoje zadania
  • Kontrola przepływów finansowych w projekcie w celu dotrzymania budżetu
  • Koordynacja przepływu dokumentacji technicznej i zakupowej oraz jej archiwizowanie
  • Generowanie notatek ze spotkań.
  • Koordynacja przepływu zadań w systemie TrackWise Digital w projektach
Jeśli posiadasz
  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w zespole inżynieryjnym/technicznym,  w dekretacji faktur i kosztów oraz prowadzeniu budżetu co najmniej 2 lata
  • Doskonała organizacja pracy
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
Dlaczego warto do nas dołączyć
Napisz, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej career@polpharmabiologics.com

Poznaj

#PolpharmaBiologics to jeden z najnowocześniejszych ośrodków badań i rozwoju oraz produkcji leków biologicznych w Europie. Jesteśmy międzynarodowym zespołem doświadczonych ekspertów oraz ambitnych młodych naukowców posiadających wspólne cele i wartości. Biotechnologia jest naszą pasją, dzięki której wspólnie opracowujemy leki będące nadzieją dla pacjentów cierpiących na ciężkie choroby.
Razem tworzymy przyjazne miejsce pracy, w którym możemy się rozwijać oraz realizować swoje ambicje. Chcielibyśmy, abyś do nas dołączył.