Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. dokumentacji inwestycji

Czan Sp z o.o.
Garwolin
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
404 dni temu

Ogłoszenie numer: 8357103, z dnia 2023-07-07

Firma deweloperska CZAN z Garwolina poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Garwolin

Opis stanowiska

  • Obsługa i sporządzanie dokumentacji inwestycyjnej oraz administracyjnej
  • Przygotowywanie raportów, sprawozdań, prezentacji, analiz dotyczących projektów dla potrzeb zarządu
  • Współpraca z urzędami oraz innymi podmiotami zewnętrznymi uczestniczącymi w procesie realizacji inwestycji w tym sporządzanie wniosków, umów, oświadczeń, projektów pism itp.
  • Obsługa bazy działu reklamacji
  • Uczestniczenie w naborze wykonawców
  • Prowadzenie kalendarza planowanych oraz prowadzonych spraw inwestycyjnych
  • Podpisywanie umów i składanie oświadczeń zgodnie z udzielonym pełnomocnictwem
  • Udział w projektach jako członek zespołu i wykonywanie zadań przydzielonych przez przełożonego lub Lidera Projektu
  • Odbieranie i wysyłanie korespondencji
  • Obsługa recepcji biurowej
  • Obsługa floty firmy w zakresie ubezpieczeń i przeglądów

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Sprawne posługiwanie się pakietem MS Office
  • Doświadczenie w pracy przy projektach inwestycyjnych, znajomość procesu inwestycyjnego w zakresie sporządzania dokumentacji projektowych i uzyskiwania niezbędnych decyzji administracyjnych oraz uzgodnień w toku projektowania
  • Nastawienie na jakość i samodzielność w realizacji powierzonych zadań.