Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Dziećmierowo
Specjalista ds. Controllingu

TFP Sp. z o.o.
Dziećmierowo
praca stacjonarna
6467 dni temu

Ogłoszenie numer: 25442, z dnia 2007-01-03

TFP Sp. z o.o. Producent tektury falistej i opakowań z tektury falistej www.tfp.com.pl

Miejsce pracy: Dziećmierowo

Opis stanowiska

Zakres zadań na oferowanym stanowisku: • przygotowywanie raportów finansowych • analiza bieżących i długookresowych sprawozdań • przygotowywanie budżetu • kontrola budżetowa

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy: • wykształcenia wyższego ekonomicznego • doświadczenia w dziale controllingu lub w dziale księgowości (ze wskazaniem na firmę produkcyjną) • dobrej znajomości pakietu MS Office, a w szczególności programu Excell, • doświadczenia w użytkowaniu systemu MRP • umiejętności analitycznego myślenia • zdolności interpersonalnych • umiejętności opanowania w sytuacjach stresowych • znajomość jęz. angielskiego będzie dodatkowym atutem