Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Opolskie Opole
Specjalista ds. Controllingu

RESTAL Sp. z o.o.
Opole
praca stacjonarna
4905 dni temu

Ogłoszenie numer: 139167, z dnia 2011-03-11

Prężnie rozwijająca się firma poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Opole

Opis stanowiska

  • bieżącą kontrolę finansową kontraktów i produkcji,
  • przygotowywanie analiz finansowych dla kadry zarządzającej,
  • współudział w przygotowywaniu prognoz finansowych,
  • opracowywanie i usprawnianie narzędzi kontrolingowych.

Wymagania

  • doświadczenie w branży produkcyjnej,
  • min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe,
  • wysokie zdolności analityczne,
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
  • samodzielność,
  • komunikatywność,
  • bardzo dobra znajomość programu Exel.

Oferujemy

  • praca w innowacyjnej i szybko rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze.