Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Specjalista ds. Ciągłości Działania

PBSG Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
4971 dni temu

PBSG jest ekspercką firmą doradczą. Od momentu rozpoczęcia działania, PBSG wypracowuje silną pozycję w czterech głównych obszarach zarządzania i IT: bezpieczeństwie informacji i aktywów organizacji, konsultingu strategicznym, doradztwie IT oraz projektowaniu i produkcji własnego oprogramowania informatycznego.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: BCP/PBSG/04/2011
Zadania:
  • Opracowywanie, wdrażanie  i testowanie planów zarządzania ciągłością działania w  organizacjach.
  • Znajomość zasad i metod przeprowadzania analizy wpływu (BIA).
  • Przygotowywanie dokumentacji, sporządzanie analiz i raportów na potrzeby prowadzonych projektów.
  • Koordynacja działań w prowadzonych projektach.
  • Rekomendowanie i wdrażanie  rozwiązań technologicznych wspierających budowanie i zarządzanie planami ciągłości działania.
  • Prowadzenie przeglądów oraz szkoleń dla Klientów z obszaru BCM.

Wymagania:
  • Minimum 2 lata doświadczenie w obszarze zarządzania ciągłością działania ramach instytucji finansowej, energetycznej, przemysłowej lub firmie konsultingowej/IT
  • Znajomość standardów i metodyki w zakresie zarządzania Planami Ciągłości Działania (BS25999, DRII).
  • Wykształcenie wyższe; preferowane nauki ekonomiczne, informatyczne, zarządzanie
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Umiejętność analitycznego myślenia, tworzenia procedur i długofalowego planowania działań.
  • Duża samodzielność i kreatywność.
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość metodologii prowadzenia projektów.

Oferujemy:
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń dodatkowych..