• Młodszy Specjalista / Specjalistka ds. doskonałości operacyjnej

    POLPHARMA S.A.   Starogard Gdański    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid  umowa o pracę  pełny etat
    4 dni
    Twój zakres obowiązków: Wsparcie zmian w zakresie poprawy procesów, jakości oraz zwiększenia wydajności operacyjnej; Tworzenie kultury ciągłego doskonalenia; Koordynowanie działań związanych z poprawą jakości i produktywności; Współudział we wdrażaniu zmian zgodnie z wytycznymi i...
Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. Ciągłego Doskonalenia

Advisory Group TEST Human Resources
Krosno
praca stacjonarna
3032 dni temu
Dla naszego Klienta, amerykańskiego koncernu, produkującego podzespoły do podwozi i układów sterowania w samolotach, poszukujemy obecnie osób zainteresowanych pracą na stanowisku:
Krosno
Nr ref.: 5439

Wymagania:

  • Min. 2 letnie doświadczenie we wdrażaniu technik i narzędzi z zakresu ciągłego doskonalenia
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń, prezentacji
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel i PowerPoint)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu min. komunikatywnym
  • Zdolności interpersonalne, umiejętność współpracy
  • Analityczne myślenie

Obowiązki:

  • Koordynacja programu ciągłego doskonalenia
  • Prowadzenie szkoleń i warsztatów z zakresu zagadnień ciągłego doskonalenia, filozofii Kaizen, 5S, Poka Yoke, TPM, MFA , Praca Standardowa, itp.
  • Prowadzenie analiz DIVE (analiza przyczyn źródłowych)
  • Przeprowadzanie analiz i zestawień wyników
  • Udział w projektach Lean Manufacturing
  • Prowadzenie standaryzacji operacji produkcyjnych
  • Wsparcie Organizacji w rożnego rodzaju projektach usprawnieniowych
  • Analiza danych jakościowych, finansowych oraz logistycznych
  • Podejmowanie akcji korekcyjnych w celu eliminacji zbędnych kosztów
  • Tworzenie harmonogramów i planów działań

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym i krajowym
  • Dynamiczne środowisko pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji