Najnowsze oferty pracy

  • Asystent Agenta Celnego

    Uni-Logistics Sp. z o.o.   Gdynia    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    asystent  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online
    14 dni
    DO TWOICH OBOWIĄZKÓW BĘDZIE NALEŻEĆ: Wsparcie w obsłudze zgłoszeń celnych: procedura tranzytu i magazyny czasowego składowania; Dostarczanie wymaganych dokumentów do organów celnych; Nadzór nad właściwym obiegiem oraz archiwizacją dokumentów; Wspomaganie Agentów Celnych w odprawie celnej towarów;
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Kartuzy Celnik Kartuzy
Specjalista ds. celnych

AS KLINKIER
Kartuzy
praca stacjonarna
3782 dni temu

Poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kartuzy

Zadania
  • dokonywanie procesów związanych z obrotem towarowym z krajami trzecimi oraz w obrocie wspólnotowym,
  • reprezentowanie firmy przed organami administracji celnej,
  • przygotowywanie niezbędnych dokumentów i dokonywanie zgłoszenia celnego we wszystkich procedurach celnych,
  • obsługę składu celnego,
  • tworzenie Deklaracji Intrastat,
  • obsługę systemów celnych,
  • obsługę programów komputerowych: WinSkładIB, WinSADIB, IntrastatIB.
Wymagania
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość prawa celnego i administracyjnego, procedur celnych, obsługi systemów administracji celnej,
  • wykształcenie wyższe
  • umiejętność pracy w zespole oraz rozwiązywania problemów,
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy
  • umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego, korzystanie ze szkoleń

Poznaj

Morad Sp. z o.o.

Firma Morad specjalizuje się w produkcji i dystrybucji systemów aluminiowych i szklanych. Morad to nowoczesne przedsiębiorstwo, dla którego priorytetami są proces nieustannego doskonalenia, odpowiedni dobór asortymentu oraz optymalne zarządzanie siecią logistyczną w kraju i za granicą. Jesteśmy rzetelni i skrupulatni w produkcji zarówno pojedynczych profili, jak i całych systemów, np. fasad aluminiowych.