Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław Specjalista ds. Finansowania Projektów Wrocław
Specjalista ds. budżetu portfela projektów (m/k)

Europejski Fundusz Leasingowy
Wrocław
praca stacjonarna
2190 dni temu

Szukasz ambitnego miejsca pracy, w którym Twoja kariera nabierze tempa?

Wybierz Grupę EFL – nowoczesną instytucję finansową, będącą częścią międzynarodowej grupy Crédit Agricole.
W naszym zespole rozwiniesz kompetencje zawodowe, zdobędziesz ciekawe doświadczenie i nowych przyjaciół. Przekonasz się, że praca może być Twoją pasją!.

Aktualnie poszukujemy do Europejski Fundusz Leasingowy

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania i wyzwania na stanowisku:

Zapewnienie optymalnego wykorzystania budżetu portfela projektów w realizacji zmian w organizacji poprzez:

  • Efektywne zarządzanie budżetem portfela projektów i koordynowanie procesu zarządzania budżetem
  • Równoważenie potrzeb i możliwości realizacji prac projektowych przez posiadane zasoby finansowe
  • Monitorowanie i raportowanie poziomu wykorzystania budżetu portfela projektów
  • Udział w procesie budżetowania kosztów projektowych
Od kandydatów oczekujemy:
  • Min. 2 letniego doświadczenia w obszarze zarządzania projektami, zwłaszcza w obszarze controlingu projektowego
  • Wykształcenia wyższego
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności współpracy
  • Budowania relacji opartych na zrozumieniu potrzeb i wzajemnym szacunku do partnera biznesowego na różnych szczeblach zarządzania
  • Komunikatywności
  • Wysokiego poziomu orientacji na rezultat i własny rozwój
  • Inicjatywy w poszukiwaniu nowych rozwiązań oraz otwartości na zmiany
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office, zwłaszcza MS Excel
  • Dobrej znajomości języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Znajomość zagadnień związanych z produktami leasingowymi i/lub bankowymi, czy ubezpieczeniowymi będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w renomowanej firmie na rynku na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy
  • Ciekawą pracę i rozwój poprzez uczestnictwo w strategicznych projektach firmy
  • Wsparcie szkoleniowe w rozwoju kompetencji
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Opiekę medyczną, pakiet sportowo – rekreacyjny